Můj příběh

Celý můj život provází velmi blízké spojení s přírodou. Už jako malá jsem chodila s babičkou na bylinky a v té době mě vůbec nenapadlo, jak moc to ovlivní můj další život. Možná proto dodnes  žiji na venkově, obklopena nádhernou přírodou.

Další etapu mé „přírodní cesty“ ke zdraví odstartovaly, před více než dvaceti lety, zdravotní potíže se zády a kniha Alternativní medicína – léčení pro každého. Od té doby uběhlo spoustu času, já přečetla mnoho dalších knih, a nejednou vyzkoušela moc přírody. Vždy, když mě, nebo někoho z mých blízkých, potkaly zdravotní potíže, hledala jsem způsob, jak s pomocí přírody podpořit léčbu, dostat se zpět do kondice a tento stav si udržet.

Ze všech produktů, terapií, školení, seminářů, kurzů, nebo procedur, které jsem kdy vyzkoušela, nejblíže mému srdci zůstaly ty, kterým se dodnes věnuji a ráda s nimi seznámím i Vás.

Bachovy esence – v době, kdy jsem začala zkoušet esence sama na sobě, jsem na vlastní kůži zjistila, jak výrazně mohou člověku pomoci. Začala jsem o nich studovat dostupnou literaturu a úspěšně absolvovala certifikované vzdělávání pro práci s nimi. Seminář vedla Mgr. Lenka Samková, BFRP, mezinárodně registrovaný praktik Bachových esencí Centra Dr. Edwarda Bacha v Anglii.

Tělové svíce TÁDÉ – k nim vedla cesta pomalu a oklikou a spíš přes moji zvědavost.  Poprvé jsem se s tělovými svícemi setkala na „běžné“ kosmetice. Protože jsem nevěděla  o co jde, chtěla jsem je vyzkoušet a okamžitě se staly mou srdeční záležitostí. A protože chci vždy jen to nejlepší, tak Tádé. Absolvovala jsem individuální certifikovaný kurz a pravidelně se v této oblasti vzdělávám. Svíce, nejen tělové, nám nabízí nepřeberné množství alternativ využití, a to vše vám chci nabídnout.

JUST – zdraví z přírody – i v tomto případě nebyla cesta krátká. S JUSTem jsem se poprvé setkala v Soulu, téměř na druhé straně Země, asi to tak mělo být. Produkty švýcarských firem JUST a NAHRYN pečují  nejen o naše tělo. Aby péče byla kompletní, je třeba pečovat nejen o své tělo, ale i o svůj duševní stav. Pravidelně absolvuji všechna certifikovaná produktová vzdělávání, neboť firma dbá nejen na kvalitu nabízených výrobků, ale i na odborný způsob prodeje.

Nejen v těchto oblastech se neustále vzdělávám a sleduji co je nového. Vše, co souvisí se zdravím a přírodou mě zajímá a ráda s vámi budu sdílet.

Ludmila Voborná